PostHeaderIcon Liposukcja ultradźwiękowa

 

LIPOSUKCJA  ULTRADŹWIĘKOWA (KAWITACYJNA)  Z MASAŻEM BAŃKĄ CHIŃSKĄ LUB ELEKTROSTYMULACJĄ ( gratis)

Wielu ludzi cierpi z powodu nadmiernie nagromadzonej tkanki tłuszczowej w niektórych częściach ciała, jak n p. biodra, uda, brzuch i pośladki. Tego zbędnego tłuszczu można się pozbyć przy pomocy ultradźwięków, które rozbijają błony komórkowe komórek tłuszczowych, ułatwiając tym samym liposukcję.

ULTRADŹWIĘKI -  o odpowiednio dobranej częstotliwości i mocy wywołują zjawisko kawitacji w tkankach, powodując uszkodzenie błony komórkowej komórek tłuszczowych i wydostanie się zgromadzonego w nich tłuszczu. Uwolnione w ten sposób trójglicerydy, tłuszcze i ich pochochodne transportowane przez układ limfatyczny i naczyniowy do wątroby gdzie traktowane identycznie jak tłuszcz pochodzący z pożywienia. W ten prosty sposób możemy usuwać nadmiar tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów np. uda, brzuch, talia, biodra, ręce, okolice kolan. Metoda jest skuteczna u osób z otyłością miejscową redukując tkankę tłuszczową w miejscach z których trudno się jej pozbyć klasycznymi metodami, nie należy jej traktować jako formy leczenia nadwagi.

TERMOLIPOLIZA RF - stosowana niejako w połączeniu z ultradźwiękowym rozbijaniem tłuszczu, etap 1 - do wcześniejszego rozgrzania obszarów poddawanych zabiegowi ultradźwiękowego rozbijania komórek tłuszczowych w celu rozluźnienia tkanki tłuszczowej i upłynnienia zawartości komórek tłuszczowych, etap 2 - masaż głowicą termiczną po zabiegu ultradźwiękowym gwałtownie zwiększa metabolizm w tkankach oraz przyspiesza pracę układu limfatycznego co wspomaga pozbycie się uwolnionego tłuszczu oraz zwiększa gęstość i napięcie skóry.
 
ELEKTROSTYMULACJA - metoda odchudzająca i ujędrniająca wybrane partie ciała. Jej efekty widoczne już po kilku zabiegach. Dzięki elektrostymulacji zmniejszymy obwód pasa i ud, ujędrnimy piersi, pośladki i mięśnie brzucha, spalimy tkankę tłuszczową. Za pomocą prądu o małym natężeniu mięśnie kurczą się rytmicznie jak przy wykonywaniu ćwiczeń. 40 - minutowy zabieg daje efekt 2-3 godz. pobytu na siłowni! Podczas zabiegu elektrostymulacji można uzyskać utratę nawet kilkunastu centymetrów w sumie obwodów (talia, biodra, uda). Wzrasta jędrność i elastyczność skóry, cellulit i rozstępy zmniejszą się. Poprawia się krążenie krwi i limfy, następuje poprawa metabolizmu komórkowego, a skóra staje się młodsza.

 MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ-  jest odmianą terapii podciśnieniowej.Podstawę jej stanowi wytworzenie podciśnienia we wnętrzu bańki i zassanie skóry i tkanki podskórnej do jej wnętrza.W ten sposób poprawia się ukrwienie skóry, przyspiesza metabolizm komórek powodując odprowadzenie toksyn z organizmu, a w efekcie następuje utrata nadmiaru tłuszczu i uporczywego cellulitu.

Po zabiegu powinno się pić dużo wody (co najmniej 2 litry na dobę). Zastosowanie zdrowej diety (w szczególności ubogiej w tłuszcze) pomoże uzyskać jeszcze lepszy efekt. Efekty zabiegu wspomaga również zwiększenie aktywności fizycznej.
        Zalety zabiegów:

  -  redukcja tkanki tłuszczowej z miejsc w których jest to bardzo trudne
  -  krótki , nie wymagający specjalnego przygotowania zabieg
  -  całkowita bezbolesność, jest świetną alternatywą dla chirurgicznej liposukcji,
  -  nie powoduje uszkodzeń innych tkanek, naczyń krwionośnych, włókien nerwowych i skóry
  - nie jest potrzebna żadna rekonwalescencja po zabiegu,
  - nie powoduje nawrotu gromadzenia tłuszczu (efekt jo-jo)

          Przeciwwskazania do zabiegu:

   - ciąża i okres karmienia piersią
   - cukrzyca
   - rozrusznik serca
   - słaba krzepliwość krwi
   - nosicielstwo HIV
   - przepuklina
    -zażywanie aspiryny lub innych środków przeciwzapalnych w ciągu 2 tygodni przed zabiegiem
    -przebywanie w środowisku zawierającym różne toksyczne opary, np. środki ochrony roślin w ciągu 2 tygodni przed zabiegiem

          Cennik - zabieg liposukcji kawitacyjnej  ( sprawdź aktualne promocje )

    całe ciało (brzuch, pośladki, uda, łydki, ramiona) - 300zł

    dwie części ciała - 220zł

   cztery części ciała - 260zł
    brzuch - 150zł
    pośladki - 150zł
    uda tył lub przód - 150zł
    ramiona - 150zł
   Przy płatności z góry za serię 7 zabiegów uzyskasz jeden zabieg gratis!

           Częstotliwość zabiegów
   
    przy jednej partii ciała możliwe jest wykonanie zabiegu 2 razy w tygodniu
    przy większej ilości wybranych partii ciała zabieg wykonujemy raz na tydzień